• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Dhoma KASTELO ( jeshile )

dimensionet: 290 x 100 cm x 53 cm

dimensionet e krevatit 80x190

439 Euro

Në çmim përfshihen edhe zgarat e krevateve.
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

2 Krevate plus një krevat në sirtar

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Dhoma KASTELO ( jeshile )

439 Euro
X