• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Mio

Dimensionet:295x195

499 Euro

Kënd dhe krevat dopio
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Kendi MIO

Dimensionet e tij jane: 295x195 cm, si dhe hapet per t'u kthyer ne krevat

Copa eshte nabuk ecopelle, lehtesishte e pastrueshme me nje cope te njome!

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Mio

499 Euro
X