• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Kuzhinë Cloe

2199 Euro

Kuzhine Made in Italy me te gjitha elektroshtepiaket te perfshira ne cmim (mikrovale, sobe, pianure, thithese tymrash, frigorifer incaso lavastovilje incaso. Mund te porositet me permasa te personalizuara
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Kuzhinë Cloe

2199 Euro
X