• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Krevat Rombo

160x190

99 Euro

Në çmim nuk përfshihet në çmim.
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

E veshur me copë ecopelle.

ROMBO 160x190 - 99 €

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Krevat Rombo

99 Euro
X