• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Krevat HILTON

160x190

99 Euro

Nuk përfshihet zgara në çmim.
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Të disponueshme në ngjyre krem dhe tortora.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Krevat HILTON

99 Euro
X