• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Flavin

Dimensione: 340x320 cm

1799 Euro

1499 Euro

Këndi bëhet me porosi, mund të personalizoni në ngjyra sipas katalogut dhe në përmasa.
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Struktura multistrat, dru ahu dhe bredhi.
Sfungjeri ka garanci 5 vjet, jetëgjatësi 15 vjet
Materiali i copës i padeportueshëm nga uji, lehtësisht i pastrueshëm, copa e jastëkëve të uljes dhe të shpines mund të hiqet dhe të lahet.
Ka kaluar me sukses testin e djegies (nga cigarja)

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Flavin

1499 Euro
X