• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Gaudi

Dimensione: 300x230 cm

1199 Euro

Këndi mund të personalizohet si në ngjyra nga katalogu dhe në dimesione.
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Me strukture hekur dhe për këtë japim garanci të përjetshme, sfungjer me cilësi më të lartë, garanci 5 vjet dhe jetgjatësi mbi 15 vjet.
I cili ofron një rehati maksimale.
Copa ka kaluar me sukses testin e djegies nga cigarja është lehtësisht e pastrueshme, madje duke e hequr komplet copën për ta larë sepse është me zinxhir dhe duke e rivendosur prap.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Gaudi

1199 Euro
X