• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Botero

Dimensionet:220x166x90cm

599 Euro

Këndi mund të porositet si majtas dhe djathtas.
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Këndi botero eshte dizenjuar per te krijuar rehati maksimale.

Poltron Relaksi-elektrik dhe portë USB për të karikuar tablet ose smartphone.

Materiali: Nabuk ECO-pelle. Ngjyrat e disponueshme: Bezhe/Gri/Tortora

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Botero

599 Euro
X