• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Poltron Elektirk Botero

Dimensionet:97x90x90

299 Euro

Rehati dhe Butësi maksimale
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Poltron Relaksi-elektrik i cili ju mundëson butësi dhe rehati maksimale. Gjithashtu i pajisur dhe me portë USB për të karikuar tablet ose smartphone. Materiali: Nabuk ECO-pelle. Ngjyrat e disponueshme: Bezhe/Gri/Tortora

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Poltron Elektirk Botero

299 Euro
X