• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Kënd Abu Dhabi

Dimesione: 296x160 cm

429 Euro

399 Euro

Bëhet krevat.
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Kënd Abu Dhabi

399 Euro
X