• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

JEEP

Dimesione: 231x142x133 cm

299 Euro

255 Euro

Krevati ka strukturë solide metalike
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

JEEP

255 Euro
X