• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Dyshek EPSILON

Dimesione: 160x200 cm

Dimensione 180x200 cm

389 Euro

Dysheku i cilesise PREMIUM
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Vjen në përmasat:
-160x200 cm, i cili kushton 389 euro 
-180x200 cm, i cili kushton 439 euro 

Dysheku i cilësise PREMIUM – EPSILON
✔me 19 #shtresa, trashësia 34 cm
✔të prodhuara sipas #teknologjisë #HotMelt,
✔me 3 zona mbështetje me #POCKETSPRING
✔#mbulesë e qendisur në sipërfaqe, me veti #antidjersitje

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Dyshek EPSILON

389 Euro
X