• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Vincent

Dimensione: 320x240

749 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Ka skelet prej dru ahu. Gjithashtu mund te hapet dhe te kthehet ne nje vend te rehatshem per te fjetur.

Mund te behet me permasa 320x320 me cmim 849 Euro.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Vincent

749 Euro
X