• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Pablo

Dimensionet: 300x250 cm

629 Euro

Kend qe hapet, kthehet ne krevat. Ka kontenitor.
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Copa eshte Nabuk Eco Pelle.

Gjithashtu mund te hapet, shnderrohet ne krevat ne gjeresi 135 cm.

Ka kontenitor, mund te ngrihet pjesa ulese dhe te vendosen sende poshte.

Jasteket kane zinxhire, copa mund te hiqet dhe te lahet.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Pablo

629 Euro
X