• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Kuzhina Agnese

Porositet sipas permasave te personalizuara

Projekti FALAS

250 Euro

Kapake MADE IN ITALY
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Material DRURI, spesor kapaku 22 mm.

Banko 40 mm ose 60 mm sipas preferences suaj!

Kushton 250 € per meter linear (baze + pensile).
Kolona kushton 80 € per material DRURI

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Kuzhina Agnese

250 Euro
X