• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Kuzhina Desiree

Porositet sipas permasave te personalizuara

Projekti FALAS

175 Euro

Kapake MADE IN ITALY
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Material MDF me riveshje, spesor kapaku 18 mm.

Banko 40 mm ose 60 mm sipas preferences suaj!

Kushton 175 € per meter linear (baze + pensile).
Kolona kushton 70 € per material MDF e riveshur.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Kuzhina Desiree

175 Euro
X