• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Kuzhina Paola

Porositet sipas permasave te personalizuara

Projekti FALAS

125 Euro

Kapake MADE IN ITALY
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Material MFC E RIVESHUR, spesor kapaku 18 mm.

Banko 40 mm ose 60 mm sipas preferences suaj!

Kushton 125 € per meter linear (baze + pensile).
Kolona kushton 50 € per material MFC me riveshje.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Kuzhina Paola

125 Euro
X