• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Dysheku Suite

Dimesione: 160x200 cm

Dimensione: 160x190 cm

Dimensione 90x190 cm

139 Euro

Dysheku i cilesise PREMIUM
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Vjen ne permasat:

-90x190 cm, i cili kushton 139 euro,
-160x190 cm, i cili kushton 209 euro dhe

-160x200 cm, i cili kushton 219 euro

 

DYSHEK PREMIUM - SILKY
✔me 15 #shtresa, trashësia 32 cm
✔të prodhuara sipas #teknologjisë #HotMelt,
✔me 3 zona mbështetje me #POCKETSPRING
✔#mbulesë e qendisur në sipërfaqe, me veti #antidjersitje

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Dysheku Suite

139 Euro
X