• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Vilma

Dimensione te dollapit: 261x57x207 cm

639 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

 

Permasat e dollapit jane:

Gjatesi 261 cm

Thellesi 57 cm

Lartesi 207 cm

 

Gjithashtu jane te perfshira edhe komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160x200 cm (brenda per brenda).

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Vilma

639 Euro
X