• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Luthien

227 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Baza e mobiljes TV Luthien vjen ne permasa 150x43x47 cm dhe kushton €99

Vitrina e mobiljes TV Luthien vjen ne permasa 60x42x200 cm dhe kushton €109

Rafti i mobiljes TV Luthien vjen ne gjatesi 150 cm dhe kushton 19 Euro

Ne total, seti kushton 237 Euro por mund te ndahet.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Luthien

227 Euro
X