• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Sauron

377 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Seti i mobiljes TV Sauron permban:

 

Mobilje TV Baze, vjen ne permasa 150x43x47 cm dhe kushton 139 Euro

Vitrina, vjen ne permasa 60x30x102 cm dhe kushton 89 Euro

Baza me vitrine vjen ne permasa 90x145x41 cm dhe kushton 149 Euro

I gjithe seti kushton 377 Euro.
Mund te ndahet dhe te merrni cilen pjese te doni.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Sauron

377 Euro
X