• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Decimo

Permasat: 80x160 cm

129 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Tavolina Decimo vjen me kembe metalike dhe syprine MDF.

Karrigia Decimo vjen me kembe metalike dhe veshje cope-tekstil.
Secila karrige kushton 25 Euro.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Decimo

129 Euro
X