• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Tavoline Mumbai, karrige Fergie

Permasa: 90x180 cm

199 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Tavolina Mumbaivjen me kembe metalike dhe syprine MDF.

Karrigia Fergie vjen me kembe metalike dhe veshje Eco-Pelle.
Secila karrige kushton 39 Euro.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Tavoline Mumbai, karrige Fergie

199 Euro
X