• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Set tavoline City, karrige Cozy

Permasa: 80x120 cm

169 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Tavolina City vjen me strukture mbajtese metalike, kembe druri dhe syprine MDF.

Karrigia Cozy vjen me kembe druri dhe trup polipropilen. Gjithashtu ka shilte te veshura me cope Eco-Pelle ne pjesen e uljes.
Ne cmim perfshihen 4 karrige.

Tavolina City drejtkendore me vete kushton 79 Euro.
Secila karrige Cozy me vete kushton 25 Euro.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Set tavoline City, karrige Cozy

169 Euro
X