• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Set Lily

Permasa: 100x100 cm

169 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Tavolina vjen me kembe druri dhe syprine MDF.

Karriget vijne me kembe druri dhe jane te veshura me cope-tekstil.
Mund te futen poshte tavolines, duke kursyer hapesire.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Set Lily

169 Euro
X