• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Seti Papua

Permasa te tavolines: 80x80 cm

Permasa te stolave: 60x38x45 cm

49 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Seti vjen ne material polipropilen (plastike e gomuar, shume e durueshme dhe e qendrueshme).

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Seti Papua

49 Euro
X