• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Haldir

247 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Mbajtesja e kepuceve Haldir vjen ne permasat 120x20x78 cm dhe kushton 79 Euro

Pasqyra Haldir vjen ne permasa 51x116 cm dhe kushton 35 Euro

Komoja e korridorit Haldir vjen ne permasa 53x79x40 cm dhe kushton 49 Euro

Varesja e rrobave Haldir vjen ne permasa 66x152x22 cm dhe kushton 49 Euro

Komoja stol e korridorit Haldir kushton 69x46x40 cm dhe kushton 35 Euro

 

I gjithe seti kushton 247 euro.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Haldir

247 Euro
X