• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Set Ole

539 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Mobilja e korridorit OLE kushton si set kushton 539 euro.

 

Permasat e mobiljes se korridorit OLE:

dollapi: 62 x 192 x 38 cm

portmando e mesit: 91 x 45 x 35 cm

komo 91 x 97 x 35 cm

pasqyre 91 x 62 x 3 cm

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Set Ole

539 Euro
X