• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Vetro

Permasat: 90x55x41 cm

29 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Materiali: xham i temperuar, strukture metalike

Version: efekt druri ose e bardhe

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Vetro

29 Euro
X