• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Set Avatar

Dimensione: 80x140 cm

129 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Tavolinë ngenie bashke me 6 karrige.

Tavolina eshte me xham te temperuar dhe permasa 80x140 cm.

Karriget jane me strukture metalike dhe veshje eco pelle.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Set Avatar

129 Euro
X