• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Morocco

Permasat: 150x90 cm

99 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Tavolina ngrënie e stilit skandinav Morocco.

Me materiale MDF dhe DRURI

dhe përmasa 90x150 cm.

 

1 Karrige Morocco kushton 29 euro.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Morocco

99 Euro
X