• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Porto

Dimensione 270x150 cm

299 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Material cope tekstil, ngjyre gri.

Gjithashtu mund te hapet, shnderrohet ne krevat.

Ka kontenitor, mund te ngrihet pjesa ulese dhe te vendosen sende poshte.

I hapur: 240x175 cm

Permasat: 270x150 cm

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Porto

299 Euro
X