• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Felipe

Dimensione: 236 x 146 cm

279 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Kendi FELIPE me krevat dhe kontenitor.

Kendi përshtatet nga të dy krahët, majtas dhe djathtas.

 

Permasa ideale: 236 x 146 cm

Permasat kur hapet: 103 x 205 cm

 

Jasteket dekorativ janë vetem me kuadrate blu.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Felipe

279 Euro
X