• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Seti Felipe

387 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Set divanesh FELIPE

 

1 – Kolltuk tek 97x70cm, pjesa e uljes 54 cm, krahet 20 cm dhe kushton 99 euro

2 – Divan dysh 160x70 cm, pjesa e uljes 54 cm, krahet 20 cm dhe kushton 129 euro

3 – Divan tresh 220x70 cm, pjesa e uljes 54 cm, krahet 20 cm dhe kushton 159 euro

 

Te tre mund te hapen dhe shndërrohen në vend fjetje.

Gjithashtu secili prej tyre ka kontenitor.

 

Jastëkët dekorativ janë me kuadrate blu :)

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Seti Felipe

387 Euro
X