• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Mini Arod

Dimensionet: 200x190x35 cm

79 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

MINI AROD, mobilje Tv vjen me permasa 200 x 190 x 35 cm dhe kushton VETEM 79 euro :)

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Mini Arod

79 Euro
X