• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

DHOMA KIDDO E KUQE

215x235x52

449 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

zgara nuk është e përfshirë në çmim
krevati 80x190
dollap-bibliotek.
dimensionet:215x235x52
komodinë
dimensionet:51cm
tavolinëstudimi
dimensionet: 120x52x77

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

DHOMA KIDDO E KUQE

449 Euro
X