• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Firenze

Dimensionet 271x240x58

649 Euro

Ose me këste nga 32 €/muaj. Dhomë gjumi e kompletuar, me dollap, komo, pasqyrë, krevat, 2 komodina. Zgara dhe dysheku nuk përfshihen në çmim
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Dhomë e stilit modern.
Dollap me 2 kanate me shinë. 
Krevatit i përshtatet vetëm zgarë me këmbë 160x200 cm dhe 180x200 cm

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Firenze

649 Euro
X