• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Giselle

Dimensionet: 190x45x190cm

382 Euro

Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Mobilje televizori shume elegante ne gjyre te bardhe.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Giselle

382 Euro
X