• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Dhoma KAPPA ( violë )

dimensionet: 290 x 100 cm x 53 cm

dimensionet e krevatit 80x190

379 Euro

Në çmim përfshihet edhe zgarat.
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Dhoma përmban dhe një krevat tjetër në sirtar.

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Dhoma KAPPA ( violë )

379 Euro
X