• Home
  • Rreth nesh
  • Vendndodhja e showroom
  • Kontakt

Aurora

Dimensionet:270x58x242cm

1199 Euro

Ose me këste nga 59 €/muaj. Dhomë gjumi e kompletuar, me dollap, komo, pasqyrë, krevat, 2 komodina. Zgara dhe dysheku nuk përfshihen në çmim
Porosite tani Online!
OSE TELEFONO NE 069 70 88 805

Dhomë e stilit Neoklasik.
Dollap me 2 kanata me shinë.
Dollap super i organizuar, me kapak dhe sirtar me soft closing
Krevatit i përshtatet vetëm zgarë me këmbë 160x200 cm dhe 180x200 cm

Transport dhe montim në të gjithe Shqipërinë. Transporti dhe montimi nuk përfshihet në çmim.

MERR OFERTAT E FUNDIT DIREKT NE EMAIL

Regjistrohu në listën tonë të email-eve për të marrë informacionet e fundit mbi produktet tona.

Duke vendosur email-in tim në këtë listë, jam dakord të marr në mënyrë periodike lajme mbi kompaninë BestSeller dhe ofertat më të fundit.

Prenotoni online

Shporta

Aurora

1199 Euro
X